S’NOB

  • Kontakt: +372 6 619 955
  • E-post: info@snob.ee
  • Koduleht: www.snob.ee
Korrus: 1

S’NOB ühendab stiilseid, kvaliteetseid ja unikaalseid põhjamaade kaubamärke. Valikus on näiteks Taani rõivabrändid Six Ames ja Nümph, ehtebränd Dyrberg/Kern, kella- ja prillibränd Komono ning põnevad käsitööbrändid Eestist ning mujalt. S’NOBi Foorumi keskuse kaupluse seinu Tallinnas kaunistavad aga Britt Samosoni tööd, mida on võimalik ka endale soetada.

S’NOBis esindatud rõivabrände iseloomustab unikaalne skandinaavialik minimalistlik disain, huvitavad lõiked ja kangad. Six Ames’i kollektsioonid pakuvad midagi igaks elujuhtumiks, kombineerides naiseliku ja šiki Prantsuse elustiili Skandinaavia käsitöömeisterlikkuse ja lihtsusega. Igapäevarõivad on miksitud luksuslike ja põnevate elementidega, mis loob peenetundelise välimuse.

2016 aasta kevadest on S’NOB kauplustes esindatud Taani üks viimase aja edukamaid ja põnevamaid naistemoe brände Nümph peaagu kogu oma kollektsiooniga. Nümphi stiil jätkab S’NOBis esindatud Skandinaavia brändide joont – modernne ja isikupärane. Nümphi eripäraks on ainulaadsed kangaprindi, mille jaoks on meeskonda kaasatud erladi prindidisainer. Originaalsed kangamustrid teevad huvitavaks nii T-särgid kui ka kleidi, seelikud ning kardiganid. Valikus on ka üleriideid, pükse, teksaseid ja salle.

Liitu meie uudiskirjaga