Noa Noa

  • Kontakt: +372 6 863 366
  • E-post: foorum@noanoa.ee
  • Koduleht: www.noanoa.ee
Korrus: 1

Noa Noa asutasid aastal 1981 Taanis vennad Harald ja Lars Holstein, kes olid tüdinenud ühesugusest vormirõivaks kujunevast moest. Tänaseks on Noa Noa’st kujunenud üks juhtivaid Taani moebrände, mida müüakse üle maailma.

Noa Noa on stiilne ja soe skandinaavialik bränd, mis sobib nii natuurilt natuke boheemlaslikule, kui ka kvaliteeti ja iseloomuga kangaid austavale traditsioonilisemale naisele. Tegemist riietega, millest õhkub naiselikkust, mis ajatult stiilselt ja mida tänu omanäolisusele ning kvaliteedile saab kanda rohkem kui ühe hooaja. Riietele lisavad karakterit ja eripära vaimustavad aksessuaarid ja läbimõeldud detailid. Iga kollektsiooniga seondub alati oma lugu, mille jaoks on disainerid inspiratsiooni saanud erinevatest riikidest ja kultuuridest, tänaval nähtust ja ka vintage riietest. Noa Noa disainerid loovad moodi, mis võimaldab kandjal väljendada oma individuaalsust läbi naiselikkuse, delikaatsuse ja loomingulisuse.

Noa Noa Miniature lastekollektsioonis, mis mõeldud beebidele ja tüdrukutele on rõhk looduslikel, ihu paitavatel pehmetel kangastel ning erilistel mustritel ja tikanditel. Võtmeelemenditeks alati romantilised kleidid ning seelikuid ja imelised kudumid.

Liitu meie uudiskirjaga