Millennia

  • Kontakt: +372 55 676 066
  • E-post: info@millennia.ee
  • Koduleht: www.millennia.ee
Korrus: 1

Millennia pesupood on loodud selleks, et tuua Teieni kõrgkvaliteetne naistepesu. Pakume Teile brände, mis on tuntud oma kvaliteedi ja kõrgmoele omase esteetika poolest ning mis aitavad esile tõsta naiselikku ilu. Millennia kaupluses on Chantelle’i, Lise Charmeli, Simone Pérèle’i, Passionata ja mitmete teiste tuntud pesubrändide looming. Tahame, et stiilne ja sensuaalne pesu jõuaks iga naise pesusahtlisse.

Millennia pesupoe külastajatel on võimalik nautida ka suurepärast ja privaatset ostuelamust. Asume Tallinna südames Foorumi keskuse esimesel korrusel. Oleme Teile igati abiks, et leiaksite meie valikust sobivaima pesu igaks elujuhtumiks. Soovime, et meie kliendid leiaksid just sellise pesu, millest nad on unistanud, ning lahkuksid õnnelikuma ja enesekindlamana. Tsiteerides Simone Pérèle: “Naine ei peaks valima mugavuse ja ilu vahel… Ta saab valida mõlemad.”

Meie juurest leiate pesu, mis paneb iga naise särama nii kontoris, tänaval kui ka erilisematel puhkudel.

Laiendatud tootevaliku ja kõigi meie brändidega saab tutvuda Millennia pesupoe veebilehel. Liituge Millennia Facebooki lehega, et olla meie tegemistega alati kursis.

Ootame Teid Millennia pesupoodi!

Liitu meie uudiskirjaga