Loverte

  • Kontakt: +372 327 7522
  • E-post: info@loverte.com
  • Koduleht: www.loverte.com
Korrus: 1

Loverte.com on suurim parfümeeriakaupu, kosmeetikat ja ehteid müüv e-pood Baltimaades. Meie veebikauplus on omataoliste seas esimene, kes alustas toodete müüki jaekaubandusest oluliselt madalamate hindadega. Seetõttu olemegi kasvanud juhtivaks ilutoodete veebipoeks Põhja-Euroopas, kus meil on üle 500 000 rahuloleva kliendi.

Loverte e-poest leiad üle maailma tuntud tootemarke ning tunnustatud kosmeetikafirmade tooteid. Valikus on üle 20 000 ilutoote – sealhulgas parfüümid, kreemid, šampoonid, kosmeetika, ehted ja palju muud.

Teeme tihedat koostööd turustajate, tootjate ja suurimate ladudega Euroopas ning pakume laia tootevalikut parimate hindadega. Töötame iga päev selle nimel, et meie valikus oleksid populaarseimad ja kõige rohkem nõutud tooted.

Kui naudid mugavat ostlemist, siis Loverte.com on loodud just Sinule!

Kaupluses on esindatud populaarsemad naha- ja juuksehooldustooted, parfüümid ning valik meestele suunatud ilutarbeid.Teiste seas leiab Foorumi keskuse Lovertest ka selliste brändide tooteid nagu Hugo Boss, Dolce & Gabbana, IDUN Minerlas, Payot, Lierac, Versace ja Lily Lolo.

Liitu meie uudiskirjaga