Decoration&Fleur

  • Kontakt: +372 5 142 619
  • E-post: info@decoration.ee
  • Koduleht: www.decoration.ee
Korrus: 1

Tallinna südalinnas Foorumi keskuses asuv lillesalong DECORATION & FLEUR on väike perefirma, mis alustas oma tegevust juba 1995. aastal. Meie juurde on oodatud kõik, kes väärtustavad kvaliteetseid lilli ja stiilseid luksuslikke lillekimpe. Pakume kõiki lilleteenuseid ja ka kullerteenust Tallinnas ja Harjumaal.

Üheks meie olulisimaks prioriteediks on personaalne teeninduskultuur, suur osa meie klientuurist on pikaajalised püsikliendid: on peresid, kes on meie kliendid juba teist põlvkonda.  See on ühtlasi ka suur väljakutse: meilt tellitud kimbud ja lilleseaded elu erinevateks sündmusteks peavad olema alati nüüdisaegsed ja järgima hetke moesuundasid. Kõrgmood ja sisekujundustrendid mõjutavad ka lilleseadekultuuri ning meie oleme võtnud oma kohuseks kõik uus ja ilus klientideni tuua. Püüame igapäevases lillevalikus hoida uusi erilisi lillesorte, mida kõikjal ei kohta ja meile on see kõik hindamatuks inspiratsiooniallikaks.

Nii nagu me kõik oleme erinevad isiksused, pole ka äravahetamiseni sarnaseid lillekimpe. Ootame, et klient jagaks meiega infot, millist emotsiooni tema poolt tellitav lillekimp võiks adressaadile edastada. Oskuslikult sätitud lillebukett suudab edastada sõnumi, mis tihtipeale sõnadesse ei mahugi.

Meie igapäevatöö muudab oluliselt põnevamaks erinevate sündmuste dekoreerimine ja pulmade kujundamine. On uskumatu elamus kavandada ja kujundada temaatiline ja kordumatu miljöö vaid üheks õhtuks.

Astu meie juurest läbi, saame tuttavaks ja lubame, et edaspidi suhtud lilledesse täiesti uuenenud emotsioonidega.

Liitu meie uudiskirjaga